KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 5351170
nr 535 1170
Skulptur
Corneille [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
2.100 kr
måndag 11 augusti 2008
kl 16:00:21
150 kr
750 kr
550 kr
1.500 kr
850 kr
950 kr
6
2.000 kr